Поміж

Поміж (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Поміж» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Между /

Багато хто з нас інтуїтивно здогадується про існування чогось більшого, ніж наша реальність. Багато хто вірить у потойбічні світи, шукаючи зустрічі з невідомим. Але одна справа вірити, а інша справа - зустрітися з цією примарою. Головному героєві картини "Поміж" якраз доведеться це зробити.

Режисером картини є відомий Френсіс Форд Коппола. Роль письменника грає Вел Кілмер. Сюжет починає свою розповідь з того, як письменник, що втратив залишки свого натхнення, приїжджає у невелике містечко. З часом письменник починає розуміти, що в цьому богом забутому місці плівка, що відокремлює наш світ від потойбічного, тонка як ніде.

Головний герой намагається розгадати ланцюг загадкових убивств. У якийсь момент він вже було перестає вірити, що йому вдасться розплутати настільки складну справу, оповиту таємницею, але тут йому уві сні з’являється дивовижне створіння на ім’я Ві.

Ві - це дівчинка-примара, яка говорить загадками, але в той же час намагається відкрити письменникові страшну таємницю. З часом письменник дізнається все більше про місто і про його дивних мешканців. Але хто ж все-таки здійснював всі ці жорстокі вбивства?

Не без допомоги Ві письменникові вдається знайти невелику зачіпку, і клубок загадкових убивств починає розплутуватися. Може бути, що розплутавши настільки складну справу, письменник нарешті поверне собі натхнення і зможе закінчити свою книгу про потойбічний світ, заселений вампірами, духами і іншими потойбічними істотами.

"Поміж" - класичний фільм жахів, не позбавлений також елементів трилера. Не пропустіть можливість полоскотати собі нерви і дізнатися, що ж все-таки сталося з безневинними жертвами у богом забутому містечку.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, триллер
В головних ролях
Вел Кілмер, Брюс Дерн, Ель Фаннінг, Бен Чаплін, Ентоні Фуско, Олден Ейренрайк, Девід Пеймер, Джоенн Уеллі, Дон Новелло, Райан Сімпкінс
Режисер
Френсіс Форд Коппола
Сценарій
Френсіс Форд Коппола
Прокат
З 03 травня 2012
Тривалість
94 хв.