Українська нова хвиля. Runaway (16+)

Українська нова хвиля. Runaway (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Українська нова хвиля. Runaway» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Украинская новая волна. Runaway / Українська нова хвиля. Runaway

Українська Нова Хвиля – проект презентації найкращих короткометражних фільмів українських режисерів-дебютантів поточного року. Започаткований Національним центром Олександра Довженка 2012 року, він щороку, представляє у всеукраїнському прокаті найкращі короткометражні дебютні роботи молодих українських режисерів, що пройшли селекцію та були відзначені на національних та міжнародних кінофестивалях.

Нова збірка від молодих і сміливих українських режисерів говорить про ситуацію, коли реальність опиняється надто близько, коли її можна роздивитися до найменших зморшок і порухів, але можна розвернутися й тікати в уявні світи, внутрішню або часто і зовнішню еміграцію, в божевілля або свавілля, тишу мовчання або невидимість. Тікати від інших людей, від війни, від усталеної мови кіно до пошуків власного тембру і голосу.

Фільми-учасники цьогорічної «Хвилі»: «Чапля, «Ма», «Елювіум», «Діна», «Фінгермен», «Випуск 97», «Elektroman», «Невидима».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
короткометражка
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
З 07 червня 2018, орієнтовно по 13 червня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
16+