Пророк (французькою мовою)

Пророк (французькою мовою) (2009) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пророк (французькою мовою)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пророк (на французском языке) / Un prophete

Засуджений до шести років в'язниці, Малік Ель Джебена видається на тлі інших ув'язнених найбiльш «зеленим» та вразливим. Йому 19 років. Він не вміє ні писати, ні читати. За стінами в'язниці у нього немає близьких. Все змінюється, коли Лучано, лідер авторитетної банди корсиканців, вирішує довiрити Маліку ряд небезпечних і ризикованих місій... Він швидко вчиться життя в новому для себе світі. Завойовує довіру корсиканцiв і мусульман. І незабаром починає плекати власні зухвалі плани...

У рамках щорічного фестивалю «Французька весна в Україні» у львівському кінотеатрі «Планета Кіно» (Forum) відвідувачів чекає ретроспектива одного з головних режисерів сучасної Франції, лауреата «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю - Жака Одіара. Фільм «Пророк» був номінований 2010 року на «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою та 2009 року отримав Гран-прі журі «Каннського фестивалю».

imbd_logo Created with Sketch.
7.9/10
Рік
2009
Країна
Франція, Італія
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
кримінальна драма
В головних ролях
Тахар Рахім, Нільс Ареструп, Адель Беншеріф, Хайсем Якубі
Режисер
Жак Одіар
Сценарій
Тома Бідеген, Жак Одіар, Абдель Рауф Дафрі
Прокат
27 квітня
Тривалість
149 хв.
Вікові обмеження орієнтовно
16+