Уна

Уна (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Уна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Una

Головні герої драми - 13-річна Уна (Руні Мара) та її сусід 30-річний Рей (Бен Мендельсон), яких пов'язували раніше заборонені відносини. З тих пір пройшло 15 років, Рей давно пережив цю історію, впевнений, що сповна розплатився за свою провину, і тепер будує своє життя зовсім по-новому. Уна досі живе минулим, намагаючись розшукати Рея, котрий вийшовши на волю змінив ім'я та переїхав. В одному з журналів Уні потрапляє на очі фото колишнього: у нього нове життя, нова сім'я. Користуючись цим шансом вона вирушає на його пошуки. Їх раптова зустріч відкриє не тільки поховані назавжди спогади, а й витягне на поверхню потаємні бажання, які загрожують зруйнувати їхнє життя вщент.

Американсько-британсько-канадська драма режисера Бенедикта Ендрюса «Уна» є екранізацією п'єси «Дрізд» Девіда Гарравера. У головних ролях Руні Мара, Бен Мендельсон, Індіра Варма. Вперше фільму показали 2 вересня 2016 року у США на міжнародному кінофестивалі у Теллурайді. Після цього виконавицю головної ролі номінували на премію Оскар.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
США, Великобританія, Канада
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, трилер
В головних ролях
Руні Мара, Різ Ахмед, Тобайас Мензіс, Бен Мендельсон
Режисер
Бенедікт Ендрюс
Сценарій
Девід Харроуер
Прокат
З 20 квітня 2017, орієнтовно по 26 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 20 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
16+