Нескорений

Нескорений (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Нескорений» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Несломленный / Unbroken

Біографічна драма «Нескорений» знайомить глядача з життям Луі Замперіні (Джек О’Коннелл). Американець італійського походження з дитинства відрізнявся впертістю. Він був любителем по хуліганити, але ніколи не був зловлений на гарячому – вмів швидко тікати. Саме бігом йому якось і порадили зайнятися серйозно. На Олімпійських іграх у Берліні у 1936 році він виступав на дистанції на 5000 метрів. Проте невдовзі йому довелося представляти країну вже не в якості бігуна у складі олімпійської збірної, а у якості військового на одному з літаків, що воювали у Другій світовій війні проти Німеччини. Але в повній мірі характер Замперіні проявився пізніше, у японському полоні, куди він потрапив разом зі своїми товаришами по службі.

Життєвий шлях Луї Замперіні надихнув Анджеліну Джолі перенести історію на великий екран. Для актриси це третя її робота у якості режисера. Над сценарієм працювали Джоел та Ітан Коени («Старим тут не місце», «Великий Лебовскі»).

3 номінації на премію «Оскар-2015» («Найкраща операторська робота», «Найкращий звук», «Найкращий звуковий монтаж»).

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, драма, воєнний, біографія, історія, спорт
В головних ролях
Джек О’Коннелл, Джай Кортні, Гаррет Хедлунд, Донал Глісон
Режисер
Анджеліна Джолі
Сценарій
Джоел Коен, Ітан Коен, Річард ЛаГравенес
Прокат
З 05 лютого 2015 по 25 лютого 2015
Тривалість
137 хв.
Вікові обмеження
16 років