Кохання не за розміром

Кохання не за розміром (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кохання не за розміром» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь не по размеру / Up for Love

Коли чарівна Діана (Вірджинія Ефіра) загубила телефон, вона була певна, що він не знайдеться. Але ввечері дівчині зателефонували додому, і приємний чоловічий голос повідомив про цінну знахідку. Чоловік запропонував зустрітися і повернути гаджет. Зазвичай, щоб краще взнати людину, потрібно зустрітися з нею бодай кілька разів, але тут Діані з перших слів стало зрозуміло, що Александр (Жан Дюжарден) – саме так звали чоловіка – просто ідеальний. Делікатний, уважний і з прекрасним почуттям гумору. Із завмиранням серця Діана пішла на зустріч і побачила там чоловіка мало не наполовину нижчого від неї. Як же тепер бути? Забрати телефон і попрощатися? Але ж ні шарм, ані чарівність Александра нікуди не ділися!

Комедію «Кохання не за розміром» зняв французький режисер Лоран Тірар. Більшість фільмів у його послужному списку – комедії («Астерікс та Обелікс у Британії»). Головна чоловіча роль дісталася Жану Дюжардену, володарю премії «Оскар» за кращу чоловічу роль у фільмі «Актор».

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія, мелодрама
В головних ролях
Жан Дюжарден, Вірджинія Ефіра, Седрік Кан, Сезар Домбой, Елеа Клер, Міріам Текаіа
Режисер
Лоран Тірар
Сценарій
Маркос Карневале
Прокат
З 12 травня 2016 по 01 червня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
12 травня 2016 р.
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
14+