Крейсер «Індіанаполіс»

Крейсер «Індіанаполіс» (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Крейсер «Індіанаполіс»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

USS Indianapolis: Men of Courage

Дія картини розгортається 1945 року. Важкий крейсер військово-морських сил США доправив на острів Тініан цінний вантаж: складові атомної бомби. На зворотному шляху військовий корабель було атаковано підводними човнами Імператорського флоту Японії. Крейсер повністю затонув за 12 хвилин. Із 1196 членів екіпажу частина загинула відразу, решті ж довелося виживати без надії на порятунок. Їхній сигнал SOS ніхто не почув. Але вони трималися на плаву без води та продуктів, посеред моря, що кишіло акулами.

Військовий фільм «Крейсер «Індіанаполіс»» побудований на реальних подіях. 30 липня 1945 року американський крейсер із 1196 членами екіпажу було потоплено японцями. Вижило 321 людина. На зйомках творці картини постійно консультувалися з моряками, які залишилися серед живих. Після затвердження на роль Метт Лантер розповів колегам, що його дід був зв'язківцем на затонулому кораблі. Серед акторів можна побачити Коуді Вокера, брата загиблого 2015 року Пола Вокера.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
військовий, бойовик
В головних ролях
Ніколас Кейдж, Том Сайзмор, Томас Джейн, Метт Лантер, Вероніка Розаті, Коуді Вокер
Режисер
Маріо Ван Піблз
Сценарій
Кем Кеннон, Річард Ріонда Дель Кастро
Прокат
З 06 жовтня 2016, орієнтовно по 26 жовтня 2016
Прем'єрний період до
9 жовтня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
10 жовтня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
16+