Валеріан та місто тисячі планет (12+)

Валеріан та місто тисячі планет (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Валеріан та місто тисячі планет» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Валериан и город тысячи планет / Valerian and the City of a Thousand Planets

Події розгортаються в 2700-му році. Валеріан (Дейн ДеХаан) і Лорелін (Кара Делевінь) – космічні спецагенти. Чергове завдання чекає на них на планеті Альфа, яка являє собою суцільне місто, де пліч-о-пліч живуть представники з різних куточків всесвіту. Виконуючи завдання вони мимоволі стають учасниками чи то якогось заговору, чи то афери дивакуватих жителів планети. Щоб там не було, а саме їм належить навести порядок та захистити Всесвіт від чергової загрози.

Фантастичний бойовик «Валеріан та місто тисячі планет» – чергове дітище француза Люка Бессона. Режисер планував зняти цей фільм впродовж 20 років. Бессон не тільки зайнявся режисурою, а й взяв участь у написанні сценарію. В основу сюжету лягла серія французьких коміксів «Валеріан», яка видається з 1967 року. Саме цей графічний роман надихав творців наймасштабніших фантастичних фільмів сучасності. 70% героїв нового фільму – інопланетні істоти. Над графічним оформленням стрічки працюють кращі світові студії, які брали участь у створенні «Аватару», «Зоряних воєн» та «Люсі».

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2016
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Кара Делевінь, Дейн ДеХаан, Ітан Хоук, Ріанна, Джон Гудман, Клайв Оуен
Режисер
Люк Бессон
Сценарій
Люк Бессон, П'єр Крістін, Жан-Клод Мезьєр
Прокат
З 10 серпня 2017 по 13 грудня 2017
Повторний прокат у технології IMAX
З 07 грудня 2017 по 13 грудня 2017
Тривалість
137 хв.
Вікові обмеження
12+