Вінсент Ван Гог: Пшеничні поля та хмарне небо (0+)

Вінсент Ван Гог: Пшеничні поля та хмарне небо (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вінсент Ван Гог: Пшеничні поля та хмарне небо» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Винсент Ван Гог: Пшеничные поля и облачное небо / Van Gogh: Of Wheat Fields and Clouded Skies

Протягом тижня, з 3 по 9 січня на вас чекає програма «Кіно на Різдво» — вибухова суміш минулих гучних прем’єр та кількох новинок від KyivMusicFilm.

Унікальний погляд на творчість Вінсента Ван Гога очима однієї з найвідданіших колекціонерок його творів. Гелен Креллер-Мюллер була в рядах найперших жінок у світі, які займалися колекціонуванням творів мистецтва. Свого часу саме вона помітила незвичайну обдарованість Ван Гога. У його життєвих муках вона впізнала власні та на початку 20 століття придбала понад 300 його творів, серед яких були як картини, так і малюнки.

Події фільму розгортаються в голландському музеї Креллер-Мюллер. Напрямок виставки визначили листи Тео Ван Гога, молодшого брата митця, які ілюструють злети й падіння його життя, а також знайомлять нас із місцями, де жив художник — від Парижа до Провансу. В об’єктиві режисера — не лише безцінні скарби художника, але й неймовірна архітектура самого музею.

Виставка «Пшеничні поля та хмарне небо» не лише знайомить нас із творчістю Ван Гога, а й дозволяє зрозуміти важливість малюнка як художньої техніки.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
мистецтво, документальний
В головних ролях
-
Режисер
-
Виробник
Nexo Digital Srl
Прокат
08 січня 2019
Знижки весь день
08 січня 2019
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
0+