Зникнення на 7-ій вулиці

Зникнення на 7-ій вулиці (2010) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зникнення на 7-ій вулиці» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Исчезновение на 7-й улице /
Незрозуміле затемнення опускається на місто Детройт. До сходу сонця тільки кілька людей залишилися живими серед куп одягу, кинутих автомобілів і подовжених тіней. Люк, телерепортер, знаходить вулиці навколо свого будинку страхітливо порожніми. Пол, кіномеханік, опиняється раптом абсолютно один у зовсім недавно переповненому кінотеатрі. Фізіотерапевт Розмарі виходить назовні через дим, а повертається в порожню лікарню. Джеймс, переляканий хлопчик, терпляче чекає у власній кімнаті, поки повернеться його мати. Кожен з них знаходить свій шлях до зубожілого бару, наявність в якому бензинового генератора, запасів їжі і пиття роблять його останнім притулком в спорожнілому місті. Денне світло щезає, людей, що залишилися в живих, оточують тільки тіні, що шепочуть. Люк з’ясовує, що інший бункер з людьми криється поблизу Чикаго. Він прочісує місто в пошуках транспортного засобу, який виручить їх усіх. Але Розмарі охоплена горем після втрати немовля, Джеймс не може кинути матір, а Пол, ймовірно, занадто травмований для поїздки. Оскільки час починає закінчуватися для них, а темрява наближається, їм доведеться зіткнутися з позамежним жахом.
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2010
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер, детектив
В головних ролях
Хейден Кристенсен, Джон Легуізамо, Тенді Ньютон, Джейкоб Латімор, Тейлор Грутіус, Джордан Тровілліон, Артур Картрайт, Ніл Хафф, Хью Магвайр.
Режисер
Бред Андерсон
Сценарій
Ентоні Джазвінски
Прокат
З 10 березня 2011
Тривалість
91 хв.