Форсаж 19

Форсаж 19 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Форсаж 19» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Форсаж 19 / Vehicle 19

Майкл Вудс звичайний хлопець, який взяв у чужому для себе місті машину напрокат. І ось тобі, несподівано для себе він знаходить в багажнику дівчину. Не те місце, не та машина - дівчина, як виявилося після, є дуже важливим свідком, який може видати цілу мережу корупції, в якій замішані впливові люди. Майкл Вудс не герой, але він не може залишити дівчину в біді, навіть якщо на хвості у нього не тільки злочинці, а й ціла банда злочинців. Єдине, що може допомогти цим двом, так це майстерність водіння і хороша реакція головного героя, який задався метою будь-що-будь захистити дівчину.

Героїчно який виступає за невинних герой, який готовий пожертвувати не тільки своїм вільним часом, а й здоров'ям. Мукунда Майкл Дьюіл зняв "Форсаж № 19" за своїм власним сценарієм, це його друга робота. Правда незважаючи на всю оригінальність сценарію, як такого, все ж досвідчений глядач під час перегляду відразу пригадає такі фільми, як "16 кварталів" (2006) і "Перевізник", першу частину з відомої трилогії під керівництвом Люка Бессона. "Форсаж № 19" являє собою щось середнє між вішепріведеннимі прикладами, тільки з елементами більш міцного адреналінового коктейлю. Але, незважаючи на це, відгук глядачів під час перших прем'єр був слабким. Головну роль у фільмі зіграв Пол Уокер, який паралельно з цим фільмом, так само брав участь у зйомках іншої популярної франшизи - "Форсаж 6". Саме те, що він був одним з постійних героїв цього кіносеріалу, його й запросили на виконавчу роль у фільм Майкла Дьюіла. Одним з цікавих моментів фільму, крім того, що більшу частину екранного часу герої проводять саме в машині, є ще і місце дії. Події відбуваються в Південній Африці, що дає хай не до кінця повірити, але в якійсь мірі ознайомитися з тим, що так як у них відбувається в даний момент на міському управлінському рівні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, ПАР
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, кримінал, драма
В головних ролях
Пол Уокер, Наїма МакЛін, Гі Де Віллерс, Лейла Хайдаріан, Тшепо Масеко, Андріан Мазів, Велілья Нзуза, Мангалісо Нгема, Ернест Кубайі, Еліз Ван Никерк
Режисер
Мукунда Майкл Дьюіл
Сценарій
Мукунда Майкл Дьюіл
Прокат
З 02 травня 2013
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
14 років