Веселі хлопці;)

Веселі хлопці;) (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Веселі хлопці;)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Веселые ребята;) /

Фільм, як і зрозуміло з назви, є своєрідним рімейком культової картини 1934 року Григорія Андріянова. Тоді головні ролі в суперпопулярній радянській стрічці зіграли Леонді Утьосов та Любов Орлова. Сучасних героїв зіграли Іван Дорн і Катерина Шпица. На сучасність версії, до речі, вказує і «смайлик» у назві комедії.

Режисером музичної комедії виступив Олексій Бобров, а продюсером – Валерій Тодоровський, який також родом із Одеси та відомий глядачу за фільмами «Стиляги», «Майстер і Маргарита», «Людина-Амфібія», «Географ глобус пропив», «Бригада», «Полювання на піранью» та багатьох інших. Користуючись моментом, Іван Дорн і його Дорнабанда написали і музику до фільму.

Картина «Веселі хлопці;» розповідає історію музиканта-початківця Кості Потьохіна (його і грає Дорн), заради уваги коханої дівчини він погоджується барти участь у музичному телевізійному конкурсі. Правда, у організаторів є головна вимога – до участі допускаються тільки ті, у кого є свій музичний гурт, якого у Кості, звичайно ж, немає. За кілька днів героєві необхідно зібрати свій музичний колектив, знайти надійних друзів і зустріти справжнє кохання.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Іван Дорн, Катерина Шпица, Софія Каштанова, Олексій Шевченков, Євгеній Тихомиров, Ола Кейру, Сергій Газаров, Тетяна Лютаєва, Олена Новицька, Наталія Щукіна
Режисер
Олексій Бобров
Сценарій
Олег Маловичко, Нана Гринштейн
Прокат
З 04 вересня 2014 по 24 вересня 2014
Тривалість
88 хв.