Жорстокий ринг

Жорстокий ринг (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Жорстокий ринг» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Жестокий ринг / Victor Young Perez

У центрі сюжету фільму «Жорстокий ринг» – життя легендарного єврейського боксера Віктора Переса (Брахім Аслум). Він почав займатися боксом у 14 років, а вже у 20 став чемпіоном світу у надлегкій вазі. Блискуча кар’єра та надія на сімейне щастя перервалися з початком Другої світової війни. Єврейське походження не давало спокою німцям, що прийшли до влади, і талановитого боксера відправили у концтабір. Від встиг побувати у трьох різних концтаборах та пережити багато кого з тих, з ким стикався за ці роки.

Історична драма заснована на реальних подіях. Віктор Перес, боксер з Тунісу, що виступав у надлегкій вазі, став наймолодшим чемпіоном світу в історії боксу. У 1986 році його ім’я прикрасило Міжнародний єврейський зал спортивної слави. Участь у створенні фільму про легендарного боксера прийняли три країни – Болгарія, Франція, де Перес провів більшу частину життя, та Ізраїль, який пишається силою духу великого спортсмена.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2013
Країна
Болгарія, Франція, Ізраїль
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, біографія, історія, спорт
В головних ролях
Брахім Аслум, Стів Суїсс, Ізабелла Орсіні, Патрік Бушіте, Дави Сарду, Брюс Пейн, Ромен канон, Алаа Омузун
Режисер
Жак Уаніш
Сценарій
Йони Дармон, Жак Уаніш
Прокат
З 22 травня 2014 по 28 травня 2014
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
14 років