Віктор Франкенштейн

Віктор Франкенштейн (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Віктор Франкенштейн» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Виктор Франкенштейн / Victor Frankenstein

Віктор Франкенштейн (Джеймс МакЕвой) – великий вчений, який зосередився на спробах оживити померлих. Більше того, він хотів би стати творцем і не просто повернути до життя небіжчика, а створити нову істоту. Всі свої наукові експерименти Віктор робить пліч-о-пліч з надійним помічником Ігорем (Деніел Редкліф). Життєздатне творіння вчених недовго радує своїх творців. Штучно створений монстр здатен лише на вбивства та руйнування.

В основу сценарію драматичного фільму жахів «Віктор Франкенштейн» ліг роман британської письменниці Мері Шеллі. Однойменна книга вперше вийшла друком у 1831 році. Перша екранізація сюжету датується 1910. Відтоді монстр та його творець неодноразово ставали героями фільмів. Про створення картини, в якій оповідання велося б від імені Ігоря, заговорили в 2011 році. Режисером картини став легендарний Пол МакГіган («Щасливе число Слевіна», «Одержимість», серіал «Шерлок»). Зйомки розпочали в листопаді 2013 у Великобританії.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи, драма
В головних ролях
Джеймс МакЕвой, Деніел Редкліфф, Джессіка Браун-Фіндлі, Ендрю Скотт, Лу Брілі, Марк Гейтісс
Режисер
Пол МакГіган
Сценарій
Макс Лендіс, Мері Шеллі
Прокат
З 26 листопада 2015 по 16 грудня 2015
Знижки в форматі 2D в будні та вихідні до 18:00 з:
3 грудня 2015 р.
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
14 років