У ліжку з Вікторією

У ліжку з Вікторією (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «У ліжку з Вікторією» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Victoria

Головна героїня фільму – Вікторія (Вірджинії Ефіру) – вирішила повністю відмовитися від сексу. Вона сама виховує двох маленьких дочок і працює адвокатом. При цьому в її житті коїться повний безлад. Добре, що з дітьми допомагає Сем (Венсан Лакост), колишній наркоторгівец, якого вона якось захищала в суді. Масла у вогонь підливає колишній чоловік Девід (Лоран Пуатрено). Він вважає себе великим письменником і виклав в інтернет інформацію про її особисте життя. Художня цінність творів викликає великі сумніви, та ось зміст явно зацікавив багатьох.

Французька комедійна мелодрама «У ліжку з Вікторією» про спроби жінки розібратися в своєму житті є призером Канського кінофестивалю 2016 року. Для режисера і співавтора сценарію Жюстина Тріє це другий фільм на великому екрані. Головна жіноча роль дісталася бельгійській актрисі Вірджинії Ефіра («Любов не за розміром», «Прикинься моїм хлопцем»). Більша частина зйомок проходила в Парижі.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, драма, мелодрама
В головних ролях
Віржині Ефіра, Венсан Лакост, Мельвіль Пупо, Лоран Пуатрено, Лоре Келамі
Режисер
Жюстiн Тріє
Сценарій
Thomas Lévy-Lasne, Жюстiн Тріє
Прокат
З 20 жовтня 2016, орієнтовно по 26 жовтня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
20 жовтня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
18+