Віолет і Дейзі

Віолет і Дейзі (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Віолет і Дейзі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Виолет и Дейзи / Violet and Daisy

"Віолет і Дейзі" - кримінальна драма про двох молодих дівчат. Дейзі (Сірша Ронан) та Віолет (Алексіс Бледел), як і належить у їхньому віці, легковажні та безтурботні. Вони не бачать нічого поганого у вбивствах на замовлення і не зважаючи на квіткові імена (англійською вони звуться Фіалка та Маргаритка) ведуть себе достатньо жорстоко. Звичний хід подій порушує одне замовлення. Вбити якогось Майкла (Джейм Гандольфіні) виявляється не так вже й просто. Нова справа загрожує подружкам не лише неприємностями або ж спілкуванням з представниками закону, є усі шанси самим попрощатися з життям.

Картина "Віолет і Дейзі" обіцяє бути цілісною та гармонійною, адже під час її створення продюсером, автором сценарію та режисером виступила одна й та сама особа - Джеффрі Флетчер. Для виконання головних ролей Флетчер запросив досвідчених актрис Алексіс Бледел ("Бессмертні", "Місто гріхів") та Сіршу Ронан ("Гостя", "Візантія", "Ханна. Досконала зброя"). У свої юні роки обидві володіють неабияким досвідом, а ось для самого Флетчера фільм став режисерським та продюсерським дебютом.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, кримінал
В головних ролях
Сірша Ронан, Алексіс Бледел, Маріанн Жан-Баптіст, Денні Трехо, Джеймс Гандольфіні
Режисер
Джеффрі Флетчер
Сценарій
Джеффрі Флетчер
Прокат
З 11 липня 2013
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
16 років