Видіння

Видіння (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Видіння» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Видения / Visions

Головна героїня фільму – Ейвелі (Айла Фішер). Разом з чоловіком вона переїжджає на віддалену виноградну ферму, щоб подалі від метушні підготуватися до материнства. Вагітність протікає легко, незважаючи на автокатастрофу, у яку нещодавно потрапила Ейвелі. Уві сні дівчина знову і знову переживає її. Але ці страхи – дрібниця в порівнянні з видіннями. Вони переслідують вагітну в новому будинку і з кожним днем ​​лишають все менше можливостей для спокійного життя. Сильні галюцинації, як вважає чоловік, пов'язані з попередніми власниками ферми. Те, що оточуючим здається розладом психіки Ейвелі, насправді несе в собі загрозу для всіх.

Фільм «Видіння» – ще один жахливчик від творців «Сіністер», «Астрал» і «Паранормальне явище». Для виконання головної ролі запросили Айлу Фішер («Великий Гетсбі», «Ілюзія обману»). Актрису часто можна побачити в драмах, мелодрамах і комедіях, це другий її досвід роботи в жанрі хоррора після фільму «Басейн» 2001 року.

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Енсон Маунт, Айла Фішер, Джим Парсонс, Гілліан Джейкобс, Єва Лангорія, Джоанна Кессіді
Режисер
Кевін Гротерт
Сценарій
Латрісса Гоффіган, Лукас Сассмен
Прокат
З 10 вересня 2015 по 23 вересня 2015
Знижки в будні весь день з:
17 вересня 2015 р.
Тривалість
84 хв.
Вікові обмеження
16 років