Вій

Вій (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вій» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Вий /

Картина «Вій» переносить нас у 18 століття. Англієць Джонатан Грін (Джейсон Флемінг) має намір здійснити подорож на схід та прямує країнами Східної Європи. Якось, заблукавши через туман, він опиняється у невеличкому козацькому поселенні. На очах враженого мандрівника оживають древні слов’янські перекази. Глядач побачить поневіряння Хоми Брута (Олексій Петрухін), разом з ним відчує страх від нічного ув’язнення поряд з труною панночки (Ольга Зайцева) – саме так, як це описано в повісті Гоголя.

Підготовка декорацій до фільму «Вій» тривала близько 6 місяців. Як результат, декоратори звели ціле поселення, де і проводились зйомки. Чимало уваги було приділено кареті містера Гріна. Виготовили цілих дві копії. Одна з них, вартістю $75тис. за технічними характеристиками нагадувала автомобіль. Друга копія обійшлася у $23тис. та використовувалась для інтер'єрних зйомок. Особливо ретельно продумали зовнішній вигляд міфічних монстрів. Задля максимальної реалістичності їхні польоти на велетенських крилах знімали декілька разів, а вже під час монтажу суміщали ці рухи за допомогою комп’ютерної графіки.

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2013
Країна
Німеччина, Великобританія, Чехія, Україна, Росія
Мова дублювання
російська (укр. субтитри)
Жанр
фентезі, трилер
В головних ролях
Джейсон Флемінг, Олексій Чадов, Агнія Дітковскіте, Андрій Смоляков, Ігор Жижикін, Олег Тактаров, Валерій Золотухін
Режисер
Олег Степченко
Сценарій
Олег Степченко, Олександр Карпов, Микола Гоголь
Прокат
З 30 січня 2014
Тривалість
145 хв.
Вікові обмеження
14 років