Вовки та вівці: ме-е-ега перетворення

Вовки та вівці: ме-е-ега перетворення (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вовки та вівці: ме-е-ега перетворення» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Волки и овцы: бе-е-е-зумное превращение / Волки и овцы: бе-е-е-зумное превращение

Улюбленцю зграї, молодому і безтурботному вовку Сірому невтямки, що скоро він виявиться чужим серед своїх друзів. Претендуючи на роль ватажка зграї і на руку (вірніше, лапу) і серце найвродливішої вовчиці Бьянки, Сірий продовжує дуріти і влаштовувати розіграші над родичами. Все перевертається з ніг на голову, коли він вирішує змінити себе за допомогою чарівного зілля. Чудо дійсно відбувається: Сірий перетворюється в барана! Побоюючись за свою, тепер овечу, шкуру, Сірий втікає від вовків і поселяється в селі овець. Тепер Сірому належить не тільки повернути довіру коханої і зграї, але і свій колишній вигляд. Але як це зробити, якщо у тебе є всього три дні, та ще роги і копита?

Мультфільм «Вовки та вівці: ме-е-ега перетворення» представили режисер Максим Волков, продюсери Сергій Сельянов, Юрій Москвін та Володимир Ніколаєв , а також актори, які подарували свої голоси головним героям мультфільму - Єлизавета Боярська, Олександр Петров, Сергій Безруков і співачка Катя IOWA, чия пісня "Залишайся собою", написана спеціально для мультфільму.

imbd_logo Created with Sketch.
5.9/10
Рік
2016
Країна
Росія
Мова дублювання
Оригінал
Жанр
мультфільм, сімейний, комедія, пригоди
В головних ролях
Олександр Петров, Єлизавета Боярська, Сергій Безруков, Катерина Іванчикова, Юрій Гальцев
Режисер
Максим Волков, Андрій Галат
Сценарій
Максим Свєшніков, Ніл Ландау
Прокат
З 28 квітня 2016 по 11 травня 2016
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
6+