Все включено 2

Все включено 2 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Все включено 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Все включено 2 /

Дії картини "Все включено 2" показують нам головного героя Андрія (Михайло Беспалов) в той час, коли він готується до весілля. Щаслива обраниця Анна (Марина Александрова) - донька олігарха, якого побоюються усі довкола, включаючи майбутнього зятя. Давній приятель підбурює нареченого на ризиковану авантюру та Андрій вирушає до Стамбулу на конкурс двійників, приховавши від майбутньої дружити істинну мету своєї подорожі. У Туреччині Андрій та його друг збираються виграти в шоу, тим самим фінансово забезпечивши собі безбідне існування на найближчий час. Ідеально розроблений план рушиться на очах, коли закордоном друзі несподівано опиняються вплутаними в викрадення доньки місцевого мафіозі (Дар'я Мінгазетдінова). Тепер вже героям не до конкурсів - тільки б встигнути на власне весілля живим!

Для режисера картини Едуарда Радзюкевича, більш відомого як актор ("Дура"), "Все включено 2" - друга повнометражна картина після низки успішних серіалів. Рішення про роботу над продовженням історії прийняли завдяки широкому успіху фільму-попередника у прокаті. Цього разу також більшість зйомок проходили на території Туреччини, але тепер показана не лише курортна частина країни, але й найкращі палаци та музеї.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Россія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Михайло Беспалов, Федор Добронравов, Роман Мадянов, Едуард Радзюкевич, Андрій Кайков, Марина Александрова, Дар'я Мінгазетдінова
Режисер
Едуард Радзюкевич
Сценарій
Едуард Радзюкевич, Сергій Плотов
Прокат
З 03 жовтня 2013
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16 років