Білявка в ефірі

Білявка в ефірі (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Білявка в ефірі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Блондинка в эфире / Walk of Shame

Головна героїня комедії «Білявка в ефірі» – телеведуча Меган Майлс (Елізабет Бекнс). Вона впевнена в собі та звикла бути у центрі уваги. Ось тільки події зазвичай розгортались за відомим їй сценарієм. Проте одного разу вона лишається без робота, а усі співбесіди закінчуються невдачею. Подруги вмовляють її вирушити на галасливу вечірку. Ніч вдалася на славу, тільки ось на ранок з’ясовується, що вже сьогодні на Меган чекає прямий ефір на новій роботі. Вона опиняється одна в неспокійному районі міста, не маючи при собі ані грошей, ані документів, ані машини… один лише ентузіазм та бажання якомога швидше вийти у прямий ефір.

Автором сценарію та режисером комедія «Білявка в ефірі» являється Стівен Бріл. Більш широко відомий за своїми акторськими роботами («Едвард руки-ножиці», «Великий тато»), останніми роками він усе частіше займав режисерське крісло («Муві 43»). Виконавиця головної ролі Елізабет Бенкс кращі свої ролі зіграла у драмах («Подолання», «Три дні на втечу», «Так, можливо»), при цьому комедія для неї – добре знайомий жанр.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Елізабет Бенкс, Джеймс Марсден, Джилліан Джейкобс, Ітан Саплі, Сара Райт
Режисер
Стівен Брілл
Сценарій
Стівен Брілл
Прокат
З 08 травня 2014 по 21 травня 2014
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
16 років