Хлопці зі стволами

Хлопці зі стволами (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хлопці зі стволами» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

War Dogs

Нікому з тих, хто особисто знає Девіда (Майлз Теллер) і Ефрейма (Джона Хілл) і в голову б не прийшло те, чим вони вирішили зайнятися. Ці два несерйозних на перший погляд хлопця з Маямі зуміли укласти вигідну угоду з Пентагоном на постачання зброї, легко обійшовши всіх лідерів галузі. Окрилені успіхом друзі відправляються в Афганістан, де на власні очі побачать у ділі ту саму зброю, яку вони продають.

Комедійна драма «Хлопці зі стволами» про двох молодиків, які налагодили торгівлю зброєю, побудована на реальних подіях. Сюжет побудований на фактах, викладених у статті та книзі журналіста Гі Лоусона, який докладно вивчив випадок, коли в 2007 році двоє юнаків незрозумілим чином уклали 300-мільйонний контракт з державою. Режисуру довірили Тодду Філіпсу («Похмілля у Вегасі»). Головні ролі могли виконати Джессі Айзенберг і Шиа ЛаБеф, проте дісталися вони Майлзу Теллеру і Джона Хіллу. Основні зйомки проходили в Румунії, а також на Майамі і в Каліфорнії.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Ана де Армас, Джона Хілл, Майлз Теллер, Бредлі Купер, Валентина Люсія Фальтоні, Ден Білзерян
Режисер
Тод Філліпс
Сценарій
Стефен Чин, Тодд Філліпс, Джейсон Смілович
Прокат
З 18 серпня 2016, орієнтовно по 02 листопада 2016
Прем'єрний період до
24 серпня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
25 серпня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
16+