Війна проти всіх

Війна проти всіх (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Війна проти всіх» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

War on Everyone

Для детективів поліції Террі Монро (Александр Скарсгард) і Боба Боланьо (Майкл Пенья) заборон не існує. На перший погляд може здатися, що вони стежать за правопорядком і роблять все для дотримання закону. Але це зовсім не так. Хлопці використовують будь-яку можливість отримати вигоду. І нічого в цьому немає дивного – в нашому світі кожен крутиться, як може. Коли з'явилася можливість нажитися на круглу суму, напарники не думали ні секунди. У гонитві за грошима героям доведеться освоїти нові навички.

Комедія «Війна проти всіх» про двох корумпованих поліцейських – дітище режисера і сценариста Джона Майкла МакДони («Голгофа», «Одного разу в Ірландії»). Це третя його робота для великого екрану. Цього разу МакДона відступив від своєї традиції і події фільму розгортаються не в Ірландії. Зйомки картини проходили на території США, в штаті Нью-Мексико. Прем'єра фільму відбулася на 66 Берлінському кінофестивалі.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2016
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Олександр Скарсгард, Тео Джеймс, Майкл Пенья, Тесса Томпсон, Малкольм Баррет, Стефані Сігман
Режисер
Джон Майкл МакДона
Сценарій
Джон Майкл МакДона
Прокат у Києві
З 24 листопада 2016, орієнтовно по 07 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
24 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
18+