Warcraft: Початок

Warcraft: Початок (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Warcraft: Початок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Варкрафт / Warcraft

Події фільму розгортаються у всесвіті Варкрафт. Дві раси, що живуть по сусідству - люди та орки – уперше зустрічаються одна з одною. З чого почалася непримиренна боротьба двох однаково сильних супротивників? Першими ватажками, які зійшлися на полі бою, були Андуїн Лотар (Тревіс Фіммел) із боку Альянсу і Дуротан (Тобі Кеббелл) із боку Орків.

Фентезійний бойовик «Warcraft: Початок» створений за мотивами всесвітньовідомої комп'ютерної гри. Перший реліз гри відбувся в 1994 році. З тих пір презентовано 12 оновлених її версій. Вигаданий всесвіт, у якому розгортаються події гри, отримав широке поширення серед фанатів. Існують настільні ігри, комікси та книги про цей всесвіт. Про майбутній фільм творці заявили у 2006 році. Режисерське крісло довірили Дунканові Джонсу («Вихідний код», «Місяць 2112»). Самі зйомки тривали близько 4-х місяців і закінчилися в травні 2014 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Тревіс Фіммел, Бен Фостер, Пола Петтон, Домінік Купер, Тобі Кеббелл, Кленсі Браун
Режисер
Дункан Джонс
Сценарій
Дункан Джонс, Чарльз Левіт, Кріс Метцен
Прокат в технології IMAX
З 01 вересня 2016 по 07 вересня 2016
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
12+