Ми - Міллери

Ми - Міллери (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ми - Міллери» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мы - Миллеры / We're the Millers

Комедія «Ми – Міллери» розповість про те, як непросто буде вдавати з себе зразкову родину чотирьом людям, які ніколи не вирізнялися добропорядністю. Наркоторговець Девід Берк (Джейсон Судейкіс) опинився у безвиході – або його чекає розправа, або він має відвезти 2 тони марихуани майже за 3000 км, при цьому перетнути кордон США та Мексики. Нашвидкоруч обзавестися родиною та називатися Міллерами – таке прикриття придумав Девід для своєї справи. Він умовив стриптизерку Роуз, що жила по сусідству, аби та вдавала з себе його дружину. Дітьми стануть скромний безпритульний хлопець Кенні (Уілл Поултер) та цинічна хуліганка Кейсі (Емма Робертс). Дорогою їм доведеться пережити багато непередбачуваних ситуацій, але головну небезпеку становитиме банда наркодилерів, які зацікавлені загарбати їхній вантаж.

Сценарій до фільму «Ми – Міллери», написаний Бобом Фішером, Стівом Фабером та Шоном Андерсом, за плечима кожного з яких чудові комедії, чекав на свій час з 2006 року. Особливу увагу приділили підбору акторів. Серед виконавців головних ролей опинились іменита Дженніфер Еністон («Друзі») та племінниця Джулії Робертс Емма.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Дженіфер Еністон, Емма Робертс, Моллі С. Куінн, Томас Леннон, Джейсон Судейкіс, Уілл Поултер
Режисер
Роусон Маршалл Тербер
Сценарій
Боб Фішер, Стів Фабер, Шон Андерс
Прокат
З 22 серпня 2013
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16 років