Ми. Віримо у кохання

Ми. Віримо у кохання (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ми. Віримо у кохання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мы. Верим в любовь /

Біографічний фільм МИ. Віримо у кохання знятий таким чином, що буде переносити глядача вперед і назад в часі, розповідаючи про дві історії кохання, різниця між якими становить 60 років. На вулиці 1998 рік, Манхеттен гуде в очікуванні майбутнього аукціону предметів із маєтка герцога і герцогині Віндзор. Перебуваючи на попередньому показі лотів в аукціонному будинку Сотбіс, який організував захід, Уоллі Уінтроп (Еббі Корніш) розглядає артефакти Віндзорів, до яких колись торкалися король Великобританії і Північної Ірландії Едуард VIII і його кохана дружина Уолліс Сімпсон. Несподівано вона починає відчувати, що життя знаменитої пари було не таким вже й досконалим. В думках вона переноситься в листопад 1930 року на один із світських вечорів в Лондоні, де тоді ще принцу Уельському Едуарду (Джеймс Д'Арсі) було представлено Уолліс Сімпсон (Андреа Райзборо).

Вони відразу стали близькі, незважаючи на те, що Уолліс вже тричі побувала замужем і на даний момент не була вільна. Коли у січні 1936 помер король Георг V, Едуарда мали коронувати, але він відмовлявся стояти на коронації без підтримки жінки, яку любив. Більш того, він був рішуче настроєний одружитися на Уолліс, сам викликав на розмову її чоловіка, і той, приголомшений подіями, дав згоду на розлучення. Щоб не допустити скандального для імперії неравнородного шлюбу, прем'єр-міністр запропонував Едуарду не одружуватися або зректися престолу. Едуард без коливань вибрав друге. Цей вчинок був настільки неприродний для члена королівської сім'ї і настільки неймовірний, що назавжди лишився у пам'яті всього людства. На тлі цих подій фільм МИ. Віримо у кохання розкаже сучасну історію кохання самої Уоллі Уінтроп, яка хоч й була заміжньою, так само беззавітно закохалася у російського працівника служби безпеки.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Еббі Корниш, Андреа Райзборо, Джеймс Д’Арсі, Оскар Айзек, Річард Койл, Девід Харбор, Джеймс Фокс, Джуді Парфітт, Халук Більгінер, Джеффрі Палмер
Режисер
Мадонна
Сценарій
Алек Кешишьян, Мадонна
Прокат
З 02 лютого 2012
Тривалість
119 хв.