128 ударів серця на хвилину

128 ударів серця на хвилину (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «128 ударів серця на хвилину» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

128 ударов сердца в минуту / We Are Your Friends

Дії картини розгортаються в Лос-Анджелесі. У місті, повному можливостей, четверо друзів намагаються знайти свій шлях до багатства і слави. 23-річний ді-джей Коул (Зак Ефрон) не мислить себе без клубної музики. Весь вільний час він приділяє роботі над треками, які рано чи пізно повинні прославити його на весь світ. Успішний продюсер Джеймс (Уес Бентлі) погоджується допомогти Коулу. Однак, незабаром їх відносини вже не зможуть бути лише діловими. Між Коулом і дівчиною Джеймса Софі (Емілі Ратаковскі) виникає симпатія. Героя чекає непростий вибір між довгоочікуваною кар'єрою, давньою дружбою і коханням, яке щойно народилось.

Драма «128 ударів на хвилину» – це дебютна робота Макса Джозефа. Він не тільки зайнявся режисурою, але й спільно з Міган Оппенхаймер і Річардом Сілверманом взяв участь у написанні сценарію. Основні зйомки проходили в Сан-Фернандо у серпні 2014 року. Для виконання головної чоловічої ролі запросили п'ятикратного володаря премії «МТV» Зака ​​Ефрона.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2015
Країна
Великобританія, Франція, США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, мелодрама, музика
В головних ролях
Емілі Ратаковскі, Зак Ефрон, Джон Бернтал, Ванесса Ленгіз, Джонні Уестон, Уес Бентлі
Режисер
Макс Джозеф
Сценарій
Макс Джозеф, Міган Оппенхаймер, Річард Силверман
Прокат у Львові
з 27 серпня 2015 по 23 вересня 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
31 серпня 2015 р.
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
16 років