Ласкаво просимо до Нью-Йорку

Ласкаво просимо до Нью-Йорку (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ласкаво просимо до Нью-Йорку» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Добро пожаловать в Нью-Йорк / Welcome to New York

Головний герой картини – один із найбільш впливових людей на планеті, голова Міжнародного валютного фонду та лідер передвиборчих перегонів на пост Президента Франції (Жерар Депардьє). Він багато може собі дозволити та рідко трапляється так, що відмовляє собі хоча б у чомусь. Приїхавши одного разу до Нью-Йорка, він вкотре влаштовує галасливу вечірку. Результат того, що трапилось згодом, суттєво впливає на все його подальше життя.

В основі фільму «Ласкаво просимо до Нью-Йорку» реальні події, що сталися навесні 2011 року у США. Тоді голова МВФ та головний кандидат на пост Президента Франції Домінік Стросс-Кан був звинувачений у сексуальному домаганні до покоївки готелю. Подальший арешт політика та судові тяжби набули широкого розголосу та назавжди зруйнували Стросс-Кану кар’єру. Відразу ж після світової прем’єри картини колишній політик подав судовий позов до творців, звинувативши їх у наклепі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Жерар Депардьє, Жаклін Біссет, Дрена Де Ніро, Еммі Фергюсон, Пол Кальдерон, Марія Ді Анджеліс
Режисер
Абель Феррера
Сценарій
Абель Феррера, Кріст Зойс
Прокат
З 07 серпня 2014
Тривалість
125 хв.
Вікові обмеження
18 років