Перевертень

Перевертень (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Перевертень» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Оборотень / Wer

Події картини «Перевертень» починаються з того, що розмірений відпочинок родини грубо порушено. На батька та маленького сина нападає страшна істота. Жінка, що дивом вціліла, дає показання поліції про страшного вбивцю своєї родини. Розслідування приводить до затримання злочинця, але стражам правопорядку ще доведеться з’ясувати – яким же чином людина здатна нанести такі смертельні травми своїм жертвам? На очах у слідчих зі звинуваченим відбуваються зміни, які ніхто не в силах контролювати. Тепер це не людина, а істота, яка володіє неймовірною силою та непоборною жагою вбивства.

Про містичних істот, здатних перевтілюватися із людини на тварину і навпаки, знято чимало фільмів та серіалів. При цьому найчастіше у якості тварини зображено вовка. Вирішив звернутися до перевіреною тематики і Уільям Брент Белл – режисер та сценарист, який усю свою кар’єру присвятив зйомкам жахів («Лишитися в живих», «Одержима»).

imbd_logo Created with Sketch.
5.9/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
російська (укр. субтитри)
Жанр
ужасы, триллер, детектив
В головних ролях
А.Дж. Кук, Брайан Скотт О'Коннор, Себастьян Роше, Саймон Куотерман, Вик Сахай, Стефани Николь Лемелин, Окли Пендергаст, Анджелина Армани, Брайан Джонсон
Режисер
Уильям Брент Белл
Сценарій
Уильям Брент Белл, Мэттью Питерман
Прокат
З 19 червня 2014 по 02 липня 2014
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
21 років