Дружба і ніякого сексу?

Дружба і ніякого сексу? (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дружба і ніякого сексу?» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дружба и никакого секса? / What If

Події картини розгортаються в Торонто. Тут живе разом зі своєю сестрою та племінницею Уоллес (Деніел Редкліфф). У житті Уоллеса чорна смуга – робота йому не подобається, а навчання він кинув, коли дізнався що його дівчині більше цікавий його викладач, ніж він сам. Щоб розвеселити друга, Алан (Адам Драйвер) запрошує його на вечірку і знайомить зі своєю двоюрідною сестрою Шантрі (Зої Казан). З перших хвилин спілкування Уоллес розуміє, що зустрів споріднену душу. Захват триває поки Шантрі не говорить, що в неї є хлопець. А Уоллесу вона пропонує стати друзями.

Романтична комедія «Дружба і ніякого сексу» створена спільно канадськими та ірландськими кінематографістами. Спочатку головна чоловіча роль повинна була дістатися Кейсі Аффлеку. Втілити Шантрі на екрані був шанс у Роуз Бірн і Ребекки Холл. Прем'єра фільму відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, де він був номінований на головний приз.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2013
Країна
Ірландія, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, комедія
В головних ролях
Деніел Редкліфф, Зої Казан, Меган Парк, Адам Драйвер, Маккензі Девіс, Рейф Сполл, Люсіус Хойос, Джемайма Рупер, Томмі-Амбер Пірі, Меган Хефферн
Режисер
Майкл Даус
Сценарій
Елан Местай, Т.Дж. Дейв, Майкл Рінальді
Прокат
З 02 жовтня 2014 по 15 жовтня 2014
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
14 років