Штурм Бiлого дому

Штурм Бiлого дому (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Штурм Бiлого дому» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Штурм Белого дома / White House Down

Головний герой фільму "Штурм Білого дому" - молодий співробітник держбезпеки Джон Кейл (Ченнінг Татум). Він провалює іспити у Секретну Службу та отримує нове призначення у структуру охорони Білого дому. Трапляється непередбачуване і резиденцію президента Сполучених Штатів захоплює невідома група бойовиків. Офіцеру знадобиться непересічна винахідливість та мужність, аби виконати свій обов'язок - захистити президента. Ускладнюється задача ще й тим, що саме цього дня Джон привів на екскурсію до Білого дому свою доньку Емілі. Чи вдасться офіцеру Кейлу врятувати життя першій особі країни, відшукати доньку та при цьому вціліти самому?

Фільм "Штурм Білого дому" знято у кращих традиціях жанру. У режисерському кріслі продюсери бачили тільки Роланда Еммеріха, який зняв культові "2012", "Післязавтра" та "День незалежності". Робота над фільмом почалася у серпня 2012 року, основні зйомки проходили у Монреалі та Вашингтоні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, драма
В головних ролях
Ченнінг Татум, Джеймі Фокс, Меггі Джилленхол, Джейсон Кларк, Річард Дженкінс
Режисер
Роланд Еммеріх
Сценарій
Джеймс Вандербілт
Прокат
З 18 липня 2013
Тривалість
137 хв.
Вікові обмеження
14 років