Розлучення з хвостом

Розлучення з хвостом (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Розлучення з хвостом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Who Gets the Dog?

Події розгортаються у Чикаго. Головні герої комедії Олівія (Алісія Сільверстоун) і Клей (Райан Квантен) сумлінно намагалися побудувати сім'ю. Але реальність виявилася далекою від мрії. Поки Олівія, успішний лікар, проводила дні і ночі в клініці, Клей безуспішно тренувався на хокейному полі. Згодом у пари практично не залишилося спільних інтересів. На носі розлучення і сходяться їхні думки тільки в одному – кожен хоче залишити собі собаку. Золотистий ретрівер Уеслі чудовий пес, і прощатися з ним не хоче ні Олівія, ні Клей. Тепер суд вирішить з ким жити хатньому улюбленцю.

Комедія «Розлучення з хвостом» припаде до смаку як любителям романтичних історій, так і цінителям фільмів про домашніх улюбленців. Основний знімальний процес проходив в Чикаго в лютому 2015 року. Сцени на хокейному матчі були зняті під час реальної гри команди Chicago Wolves на місцевій хокейній арені.

imbd_logo Created with Sketch.
4.9/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Алісія Сільверстоун, Райан Квантен, Рендолл Батінкофф, Рейчел Серда, С'юзі Брек
Режисер
Хак Ботко
Сценарій
Метт ДжЛ Вілер, Рік Рапоса
Прокат
З 10 листопада 2016, орієнтовно по 23 листопада 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
10 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
12+