Оз: нашестя літаючих мавп

Оз: нашестя літаючих мавп (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Оз: нашестя літаючих мавп» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Оз: нашествие летучих обезьян / Wicked Flying Monkeys

Дії розгортаються у Чарівній Країні Оз. Там відбувалися дивовижні історії. Краще за всіх одну з них бачила маленька літаюча мавпочка. Давно минули часи, коли по Чарівній країні подорожувала юна Дороті разом зі Опудалом, Залізним Дроворубом і Левом. Дівчинка повернулася додому, а друзі справедливо правили країною. Доброта чарівниці Глінді несподівано принесла неприємності. Повіривши підступній відьмі Заходу, Глінді повернула її в країну з надією, що та вже виправилася. І якби ж так сталося, як гадалося. Лиходійка спробувала підкорити всіх собі.

Мультфільм «Оз: нашестя літаючих мавп» про події у Чарівній Країні Оз – спільна робота мультиплікаторів із Індії та Мексики. Про це незвичайне місце, вигадане дитячим письменником Лайменом Френком Баумом, написана 51 книга сімома різними авторами. Першу книгу написав сам Баум у 1900 році. Останню – в 1976 письменник Олександр Волков. Нові пригоди улюблених героїв тепер складають спеціально для екранізацій.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Індія, Мексика
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, фентезі, пригоди
Режисер
Альберто Мар
Сценарій
Хорхе Р. Гульєррес, Івен Гор, Дуглас Лангдейл
Прокат
З 26 березня 2015
Тривалість
90 хв.