Здичавіла (16+)

Здичавіла (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Здичавіла» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сага о чудовище. Сумерки / Wildling

Якось шериф Елен Купер (Лів Тайлер) знаходить у занедбаному будинку посеред лісу дівчину, яка ніколи не виходила на вулицю. Це Анна, їй 16 років і усе життя вона чула від батька історії про те, що світ наповнений чудовиськами. Елен забирає дівчину додому, де намагається адаптувати її до нормального життя. Та з часом Анна розуміє, що її дитячі жахи і усі розповіді батька не були вигадкою. І єдине місце, де їй дійсно буде комфортно жити – це ліс, у якому людям краще не з’являтися.

Фентезійний трилер «Здичавіла» зняв режисер Фрідріх Боем, сценарій писав спільно з Флоріано Едер. Це перша режисерська та сценарна робота Боема на великому екрані. Виконавиця головної ролі Лів Тайлер стала також співпродюсером картини. Зйомки фільму розпочалися наприкінці 2015 року та повністю проходили у штаті Нью-Йорк аби відповідати умовам програми «Зроблено в Нью-Йорку». Проект передбачає податкові пільги для фільмів, не менше 75% матеріалу для яких відзнято у межах штату.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
фентезі, хоррор
В головних ролях
Лів Тайлер, Бред Дуріф, Бел Паулі, Джеймс ЛеГрос, Майк Фейст, Трой Раптеш, Бевіш Патель
Режисер
Фрідріх Боем
Сценарій
Фрідріх Боем, Флоріан Едер
Прокат
З 21 червня 2018, орієнтовно по 27 червня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 21 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16+