Вінчестер. Будинок, збудований привидами (16+)

Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вінчестер. Будинок, збудований привидами» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Винчестер. Дом, который построили призраки / Winchester

Події розгортаються наприкінці 19 століття в Америці. Заможна вдова Сара Вінчестер (Хелен Міррен) являється єдиною спадкоємицею статків родини Вінчестер, яка свого часу налагодила виробництво зброї, що стала відома усьому світу. За загадкових обставин загинули усі родичі літньої жінки. А саму її постійно переслідують привиди – це душі усіх, кого вбито зі страшної та геніальної зброї. Аби привиди не знайшли собі нову жертву – її саму – жінка мусить збудувати будинок, у якому заблукає навіть привид.

Детективний трилер «Вінчестер. Будинок, збудований привидами» заснований на реальних подіях та розповідає про сповнене страху життя вдови Вінчестер. Будинок, який вона будувала невпинно впродовж 38 років нині є музеєм, національним історичним пам’ятником. Перенести історію на екран взялися Майкл та Пітер Спрінг. Вони зайнялися режисурою, а з написанням сценарію допоміг Том Вон. Зйомки велися в Сан-Хосе, де і стоїть легендарний будинок.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія, фентезі, жахи
В головних ролях
Джейсон Кларк, Хелен Міррен, Сара Снук, Енгус Семпсон, Лаура Брент, Тайлер Коппін, Дауейн Джордан
Режисер
Майкл Спіріг, Пітер Спіріг
Сценарій
Майкл Спіріг, Пітер Спіріг
Прокат
З 19 квітня 2018, орієнтовно по 16 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 квітня (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
16+