Вітряна ріка (16+)

Вітряна ріка (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вітряна ріка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ветреная река / Wind River

Події фільму розгортаються в резервації Вітряна ріка в штаті Вайомінг. Тут працює лісничим Корі Ламберт (Джеремі Реннер). Кілька років тому його 16-річна дочка була знайдена зґвалтованою і замерзлою до смерті. Вбивць тоді не знайшли. Обходячи місцеві поля в пошуках хижака, що полює на корів, Ламберт знаходить тіло дівчини. Це подруга загиблої доньки. Розслідувати злочин приїжджає агент ФБР Джейн Беннер (Елізабет Олсен). Оскільки Ламберт добре орієнтується в цих краях, він береться допомогти в розслідуванні вбивства.

Трилер «Вітряна ріка» є першою роботою Тейлора Шерідана, де він зайнявся і режисурою, і сценарієм. Прем'єрний показ фільму відбувся на кінофестивалі Санденс, який проходив якраз в тих краях, де і велися зйомки фільму – Парк-Сіті, штат Юта. Головні ролі виконали Елізабет Олсен і Джеремі Реннер, яких можна було бачити разом у фільмах «Месники: Ера Альтрона» та «Перший Месник: Протистояння».

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2017
Країна
Великобританія, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, кримінал
В головних ролях
Елізабет Олсен, Джеремі Реннер, Джон Бернтал, Мартін Сенсмейєр, Джулія Джонс, Грем Грін, Келсі Чоу
Режисер
Тейлор Шерідан
Сценарій
Тейлор Шерідан
Прокат
З 17 серпня 2017, орієнтовно по 13 вересня 2017
Прем'єрний період
До 20 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 21 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16+