Клуб Вінкс: Таємниця морської безодні

Клуб Вінкс: Таємниця морської безодні (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Клуб Вінкс: Таємниця морської безодні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Клуб Винкс: Тайна морской бездны / Winx Club: Il mistero degli abissi

Пригоди юних чарівниць, показані у фільмі, розгортаються між подіями п’ятого та шостого сезонів мультсеріалу. Феї з Клубу Вінкс вирішили заволодіти Імператорським Троном. Проте на їхньому шляху до мети доведеться подолати чимало перепон. Адже сталося так, що зла німфа Політея прокинулась і попри все прагне стати героїням на заваді.

Мультфільм «Клуб Вінкс: Таємниця морської безодні» – це третій анімаційний фільм про героїнь культового мультсеріалу. Створений у 2004 році італійцем Іджінніо Страффі серіал здобув величезну популярність. Шість героїнь, кожна зі своїм характером та смаками, борються зі злом за допомогою магії. До розробки типажів героїнь, а також загального стилю Вінск, причетні відомі італійськи дизайнери, архітектора та спеціалісти з інтер’єрів. Загалом відзнято шість сезонів та три повнометражних мультфільми. На основі сюжету існують відеоігри, анімаційний концерт, льодове шоу та мюзикл.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Італія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
Режисер
Іджініо Страффи
Сценарій
Іджініо Страффи
Прокат
З 02 жовтня 2014 по 29 жовтня 2014
Тривалість
74 хв.