Люди Ікс: Апокаліпсис

Люди Ікс: Апокаліпсис (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Люди Ікс: Апокаліпсис» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Люди Икс: Апокалипсис / X-Men: Apocalypse

Мутанти продовжують боротися за право на існування. Люди Ікс переживають не кращі часи, і саме зараз на них чекає битва з найнебезпечнішим супротивником. Нагадує про себе давня істота на ім'я Апокаліпсис. Це неймовірно сильний мутант і битва з ним може стати найзапеклішою з усіх, що бачила Земля.

Фантастичний бойовик «Люди Ікс: Апокаліпсис» – це дев'ятий фільм про Людей Ікс. Дії фільму розгортаються в продовження подій, показаних у фільмі «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього». Більшість акторів погодилися знятися в своїх традиційних ролях. Тільки роль Гамбіту, яку до цього виконав Тейлор Кітч, на цей раз дісталася Ченнінгу Татуму. Зіграти головного антагоніста міг Том Харді, проте вибір творців зупинився на Оскарі Айзеку («Агора», «З машини»). Режисерське крісло зайняв Брайан Сінгер, який чудово розуміється на цій тематиці. Сценаристи Майкл Догерті, Ден Харріс і Саймон Кінберг також мають досвід роботи над сюжетами франшизи.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Джеймс МакЕвой, Майкл Фассбендер, Дженніфер Лоуренс, Ніколас Холт, Оскар Айзек, Роуз Бірн, Еван Пітерс, Софі Тернер
Режисер
Брайан Сінгер
Сценарій
Майкл Догерті, Ден Харріс, Саймон Кінберг
Прокат
З 19 травня 2016 по 15 червня 2016
Прокат в технології IMAX та 4DX до
8 червня 2016 р.
Прем'єрний період до
25 травня 2016 р. (у Львові Форум до 1 червня 2016 р.)
Знижки в будні та вихідні весь день у форматі 3D з
30 травня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
143 хв.
Вікові обмеження
16+