Люди Ікс: Дні минулого майбутнього

Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Люди Икс: Дни минувшего будущего / X-Men: Days of Future Past

Фантастичний бойовик «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» являться прямим продовженням фільмів «Остання битва» та «Перший клас». Аби попередити всесвітню катастрофу, що невмолимо наближається, Професор Ікс з теперішнього часу (Патрік Стюарт) умовляє Джеймса «Логана» Хоулетта, Росомаху (Хью Джекман) відправитися в майбутнє. Тоді він зможе поспілкуватися з молодим професором Ікс (Джеймс МакЕвой) та змінити його світогляд таким чином, аби унеможливити помилки у майбутньому.

Сіквел «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» продовжують пряму сюжетну лінію франшизи про людей з надзвичайними здібностями. За словами творців, необхідність подорожей у часі виникла тому, що між трилогією «Люди Ікс» та картиною «Люди Ікс: Перший клас» виникли певні нестиковки сюжетної лінії. Режисер картини Брайан Сінгер зізнався, що перш, ніж взятися до роботи, консультувався з Джеймсом Кемероном, на рахунку якого більш ніж вдалі картини про пересування у часі «Термінатор» та «Термінатор 2».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Майкл Фассбендер, Джеймс МакЕвой, Дженіфер Лоуренс, Хью Джекман, Ніколас Холт, Еллен Пейдж, Патрік Стюарт
Режисер
Брайан Сінгер
Сценарій
Саймон Кінберг, Меттью Вон, Брайан Сінгер
Прокат
З 22 травня 2014
Тривалість
131 хв.
Вікові обмеження
14 років