Я з тобою

Я з тобою (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Я з тобою» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Я с тобой / Я з тобою

П'ять років тому Роман та Олексій були просто двома підлітками із спортивного табору, закоханими в одну дівчину - Тетяну. Життя розвело їх по різних містах і країнах. Але коли з'ясовується, що Таня важко хвора, два її вірних лицаря, незважаючи на давній конфлікт, об'єднуються, щоб її врятувати. Проти них весь світ – продажна бійцівська федерація, корумповані чиновники і навіть історичні події: все відбувається у переломний для країни момент, і головним героям належить відправитися за дівчиною до окупованого Слов'янська. Але після «Революції гідності» вони вірять, що заслужили кращого майбутнього для своєї країни і своїх коханих.

Фільм «Я з тобою» створений командою «Sister's production» на замовлення телеканалу «1+1». Це - сучасна історія кохання, написана по слідах недавніх революційних подій в Україні і бойових дій в окупованому Донбасі. Автором ідеї фільму є Андрій Старовойт, відомий також як засновник нового українського виду спорту - фрі-файт. Спеціально для зйомок у фільмі виконавці головних ролей осягали основи бойових мистецтв і філософію справжніх лицарів.

imbd_logo Created with Sketch.
7.9/10
Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама
В головних ролях
Олександр Попов, Дмитро Сова, Анна Топчій, Ахтем Сейтаблаєв, Сергій Писаренко, Сергій Калантай,
Режисер
Олег Туранський
Сценарій
Віталій Лушер
Прокат
З 23 квітня 2016 по 27 квітня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
23 квітня 2016 р.
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
12+