Махни крилом

Махни крилом (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Махни крилом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Махни крылом / Yellowbird

Здавна відомо, що всі птахи восени відлітають на південь, у теплі краї. Одного разу велика зграя збиралася в дорогу. Юному Чижику такий тривалий переліт потрібно було пережити уперше. Маршрут птахів пролягав через Париж. Місто, яке багатьом дарує різноманітні, але неодмінно добрі емоції, для Чижика це стане справжнім випробуванням. Адже саме тут наш герой познайомиться з усіма небезпеками і перешкодами, які підстерігають птахів у місті. Але довго звикати до норову великого міста ніколи – потрібно летіти далі. Ось тільки одна проблемка: маршрут польоту знає тільки Даріус, на якого напав злий кіт. Чижик – єдиний, хто опинився поблизу і саме юному й сповненому енергією пташеняті досвідчений лідер зграї передає свої знання.

Оригінальна назви мультфільму «Махни крилом» – «Yellowbird». Це назва виду птахів, до якого відноситься головний герой. Жовта древесниця або золотистий лісовий співун – це маленька, схожа на горобця жовта пташка.

imbd_logo Created with Sketch.
5.5/10
Рік
2014
Країна
Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, сімейний
В головних ролях
Сет Грін, Іветт Ніколь Браун, Джим Реш, Дакота Фаннінг, Крістін Барански, Брейді Корбет
Режисер
Крістіан Де Віта, Домінік Монферріє
Сценарій
Антуан Барро, Корі Едвардс, Гілем Лезафр
Прокат
З 06 листопада 2014 по 19 листопада 2014
Тривалість
90 хв.