Великi майстри

Великi майстри (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Великi майстри» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Великие мастера / Yi dai zong shi

Фільм розповідає про останні дні Вінг Чуна, вчителя легендарного Іп Мана. Помираючий майстер передає кермо влади школою Іп Ману. Події фільму відбуваються під час японо-корейської війни, коли Іп Ман об'єднав усі школи по бойовим мистецтва, шляхом перемоги над їх головними майстрами. Верховний майстер корейської школи Гонг Ютань збирається підкорити головні школи з бойових мистецтв собі. Іп Ман вирішує оскаржити це рішення, що в підсумку призводить до консенсусу спочатку через філософський розмова, після якої послідувала бійка.

Фільм "Великі майстри" не перший фільм про великого і легендарного Іп Мана. До цього вже було знято ряд фільмів, з яких кращим вважається за 2008 рік. Майстер Іп крім свого гуманного вчинку по об'єднанню всіх шкіл Японії, відомий ще як вчитель Брюса Лі, ще однієї легендарної особистості, яка залишила слід не тільки в історії, але і в кінематографі. Крім достатньої кількості бійок, без яких просто не повинен обійтися кожен добротний фільм про цей вид мистецтва, тут також присутня і реальна історія реальних людей і подій. Для Вонга Кар-Вая це перший досвід з подібним видом кіно. Правда варто ще згадати його стрічку "Прах часу" (1994), але це скоріше мелодрама з елементами "самурайського кіно".

"Великі майстри" відкривав у лютому 2013 року Берлінський кінофестиваль. У підсумку, не дивлячись на те, що нагороди цього фестивалю обійшли стрічку стороною, її визнали багато видань і критиків. Наприклад за досить реальне відображення тимчасового шматка 30-х років, подій і постановок сцен із боями.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Гонконг, Китай, США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, драма
В головних ролях
Чжан Цзиі, Тоні Люн Чу Вай, Юень Ву-Пін, Кунг Ле, Сон Хе Гю, Чжан Чжень, Сю-Люн Люн, Джана Хо, Чеунг-Ян Юень, Джин Чжан
Режисер
Вонг Кар-Вай
Сценарій
Вонг Кар-Вай, Ксу Хаофен, Джінджі Зу
Прокат
З 30 травня 2013
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
12 років