Йогануті

Йогануті (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Йогануті» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Йоганутые / Yoga Hosers

Події розгортаються в Манітобі. Дві подруги Колін Колет (Лілі-Роуз Депп) та Колін МакКензі (Харлі Квінн Сміт) весь свій вільний час приділяють заняттям йогою. Їм по 15-ть, і, щоб мати гроші на кишенькові витрати, дівчата працюють продавщицями в невеликому магазинчику. Взагалі, така робота їм не подобається. Єдиний плюс – можливість познайомитися зі старшокласниками. Коли хлопці запросили Колін і Колін на вечірку, захоплення дівчат не знало меж. Аж поки не прокинулося всесвітнє зло. Тепер на кону не лише участь у вечірці, а й їхнє життя. Добре, що з'явився Гі ЛаПойнт (Джонні Депп). Він достеменно знає, що потрібно робити в таких ситуаціях.

Комедійний фільм жахів «Йогануті» – це спін-офф фільму жахів «Бивень» Кевіна Сміта. Ітиметься про двох подружок-продавщиць. Це другий фільм із трьох запланованих Смітом, об’єднаних спільною темою. У головних ролях знялися дочки самого режисера та Джонні Деппа, який виконав одну з ролей, – Харлі Квінн Сміт, та Лілі-Роуз Депп.

imbd_logo Created with Sketch.
4.3/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
жахи, фентезі, трилер, комедія
В головних ролях
Наташа Ліонн, Джонні Депп, Харлі Квінн Сміт, Хейлі Джоел Осмент, Кевін Сміт, Лілі-Роуз Мелоді Депп
Режисер
Кевін Сміт
Сценарій
Кевін Сміт
Прокат
З 28 липня 2016 по 03 серпня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
28 липня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
16+