Ялинки 1914

Ялинки 1914 (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ялинки 1914» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ёлки 1914 /

Події новорічної комедії розгортаються в далекому 1914 році. Тоді все було інакше. Замість гучних вечірок у клубах – урочисті бали, а на балах інші наряди, інша музика, інші звички, інші розваги... У дорослих – незрозумілі нам проблеми, у дітей – прості та наївні радощі. Незмінним і сто років тому, і тепер залишилося тільки найголовніше – очікування свята і передчуття чуда.

Зустріч Нового року складно собі уявити без ялинки. А починаючи з 2010 року «Ялинки» – це не тільки прикрашені дерева, а й назва фільму, без якого не обходяться святкові дні. На відміну від трьох попередніх історій, до Нового 2015 вийде стрічка не про наших сучасників, а про людей, які жили 100 років тому. Головні ролі, як і зазвичай, дістануться Сергію Светлакова і Івану Урганту. Також глядачі побачать усіх героїв, що полюбилися, тільки у дещо несподіваних образах.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія, драма
В головних ролях
Іван Ургант, Сергій Свєтлаков, Олександр Головін, Олександр Домогаров мол., Анна Хилькевич, Галина Стаханова, Володимир Гостюхін
Режисер
Тимур Бекмамбетов, Ольга Харіна, Юрій Биков
Сценарій
Ольга Харіна, Ілля Цофін, Анна Матисон
Прокат
З 25 грудня 2014
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
- років