Ялинки 3

Ялинки 3 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ялинки 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Елки 3 /

Комедія «Ялинки 3» – продовження розповіді про те, як випадкові знайомі, а у подальшому найкращі друзі Борис (Іван Ургант) та Євген (Сергій Свєтлаков), готуються до святкування Нового року. Зустрічаючи 2014-й, безліч людей у різних містах Росії знову будуть об’єднані спільною ідеєю – безвідплатно творити добро. А почнеться все, як це вже одного разу трапилось, з маленької дівчинки Насті, чиї батьки, якось під Новий рік, ніяк не могли знайти спільну мову. Кому ж іще, як не дітворі, вчити дорослих як потрібно правильно відноситись до життя! Давні друзі-сноубордисти знову мало не скалічать бабцю, а Борис і Женя примудряться накоїти таких витівок, що потраплять у справжнісіньку психіатричну лікарню!

Робота над продовженням улюбленої комедії «Ялинки 3» почалась одразу ж після виходу на екрани попередньої частини. Тієї ж зими було відзнято народні гуляння у низці міст Росії. Основний же знімальний процес тривав впродовж майже всього 2013 року. А влітку в Уфі розпочалася акція «Готуй «Ялинки» влітку» у форматі якої жителі міста складають одну з букв вітальної фрази. Результати грандіозної задумки авторів можна буде побачити у фіналі картини.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Іван Ургант, Сергій Свєтлаков, Гоша Куценко, Валентин Гафт, Тетяна Догілева, Петро Федоров
Режисер
Дмитро Кисельов, Леван Габріадзе, Катерина Телегіна
Сценарій
Ольга Харіна, Анна Матісон
Прокат
З 26 грудня 2013
Тривалість
100 хв.