Ялинки кошлаті

Ялинки кошлаті (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ялинки кошлаті» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Елки лохматые /

На порозі Новий рік. Маленька дівчинка Настя (Лера Стреляєва) разом зі своєю бабусею на свята відлітає з рідної Самари в Пітер. Двох своїх улюбленців – сміливого непосиду Пірата і ніжну красуню Йоко – дівчинка ніяк не може взяти з собою. Тож парочку селять у готель для тварин. Такий вчинок господині чотириногим друзям абсолютно не сподобався. Не чекаючи, поки їх заберуть, собаки самі тікають додому. Тут нарешті і мало розпочатися справжнє свято – їж що хочеш, спи де хочеш, та й погавкати можна на все горло. Але собакам випала нелегка місія – їм доведеться захищати свій будинок від непроханих гостей.

Новорічна сімейна комедія «Ялинки кошлаті» – це дітище Максима Свєшнікова. Максим родом із Дніпропетровська і саме йому належить ідея створення мультфільмів про богатирів Іллю Муромця, Альошу Поповича та Добриню Микитича. Ця картина – це своєрідний спінофф комедії «Ялинки 2», в якій уперше з'явилася дівчинка Настя з Самари.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
сімейний, комедія
В головних ролях
Андрій Мерзлікін, Ян Цапник, Лера Стреляєва, Галина Конишіна, Ігор Власов, Сергій Троєв
Режисер
Максим Свєшніков
Сценарій
Максим Свєшніков, Вадим Свєшніков
Прокат
З 29 січня 2015 по 18 лютого 2015
Тривалість
90 хв.