Юність

Юність (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Юність» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Молодость / Youth

Тихий курорт у швейцарських Альпах бачив багато народу. Здебільшого сюди приїжджають люди похилого віку щоб поправити здоров'я. Настала черга відпочивати в подібних закладах і для Фреда (Майкл Кейн) – успішного диригента і композитора, автора всесвітньо відомих мелодій. За компанію з другом приїхав сюди і Мік (Харві Кейтель) – оскароносний режисер, який безуспішно намагається створити новий шедевр. Свіже повітря гірського курорту творить справжні дива. Фред і Мік зможуть поглянути на своє життя по-новому.

Драма «Молодість» створена італійцем Паоло Соррентіно, володарем премії «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою в 2014 році («Велика краса»). Це другий його фільм англійською. У ролі самого себе у фільмі з'явився композитор Марк Козелек, який все життя присвятив написанню музики для кіно. Прем'єра відбулася на Каннському кінофестивалі в 2015 році, де картина боролася за Золоту пальмову гілку.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2015
Країна
Італія, Франція, Швейцарія, Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Майкл Кейн, Харві Кейтель, Рейчел Вайс, Пол Дано, Джейн Фонда, Марк Козелек
Режисер
Паоло Соррентіно
Сценарій
Паоло Соррентіно
Прокат
З 29 жовтня 2015 по 04 листопада 2015
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
18 років