Ів Сен-Лоран

Ів Сен-Лоран (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ів Сен-Лоран» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ив Сен-Лоран / Yves Saint Laurent

Фільм-біографія «Ів Сен-Лоран» розповідає про одного з найзнаковіших дизайнерів епохи. Декілька років пропрацювавши асистентом Крістіана Діора, молодий талановитий юнак подавав великі надії. У віці 21 року Ів Сен-Лоран (Пьєр Ніне) очолив один із провідних модних домів світу.

У 2013 році, через 5 років після смерті великого дизайнера, заговорили одразу про два біографічні фільми про нього. Режисер Джаліль Леспер під час постановки заручився підтримкою супутника життя Сен-Лорана – Пьєра Берже. Особливо ретельно готувався до роботи над картиною виконавець головної ролі Пьєр Ніне. Аби краще увійти в образ, він багато часу приділяв вивченню історії моди, а також навчився малювати та навіть імітувати голос великого кутюр’є. Під час зйомок були використані оригінальні костюми Ів Сен-Лорана, а також справжні ескізи, що зберігаються у музеях. Творці постаралися зробити фільм максимально достовірним і деякі діалоги у картині в точності відтворюють історичні події.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2014
Країна
Франція
Мова дублювання
російська, оригінал з укр. субтитрами (Львів)
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Пьєр Ніне, Гійом Гальєнн, Шарлотта Ле Бон, Лаура Смет, Марі де Вільпен
Режисер
Джаліль Леспер
Сценарій
Жак Фьєскі, Марі-Пьєр Хастер, Джаліль Леспер
Прокат
З 10 квітня 2014 по 16 квітня 2014
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років