Зараза

Зараза (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зараза» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Заражение /

Новий фантастичний триллер «Зараження» від режисера Стівена Содерберга («Трафік», «Ерін Брокович», «11/12/13 друзів Оушена») зробить глядача свідком жахливих подій, викликаних смертельним вірусом. Колосальний масштаб епідемії шокує, людство у паніці поступово втрачає ознаки цивілізованості - тепер кожен сам за себе. Завдяки глибокому вивченню виникнення і поширення інфекцій сценаристом Скоттом Бьорнсом («Ультиматум Борна», «Інформатор») фільм відрізняється натуралістичними подробицями і реалістичністю.

В умовах всеосяжного хаосу і безвиході до боротьби з невидимим і безжалісним «вбивцею» долучаються вчені центру з контролю і профілактики захворювань США, які ще не втратили здатності мислити. Поруч із всесвітньою катастрофою, загибеллю мільйонів людей, показана трагедія окремого чоловіка, який втратив улюблену дружину і бореться за порятунок світу. Досить подивитися трейлер фільму, щоб оцінити динаміку, яка захокплює подих, і моторошну атмосферу нового кіношедевру, а заразом глянути на рідкісне «сузір'я» акторів. Отже, зустрічайте - Метт Деймон, Маріон Котійяр, Гвінет Пелтроу, Кейт Вінслет, Джуд Лоу і Джон Хоукс у фільмі «Зараження», яке розпочнеться 6 жовтня в нашому місті!

Заражение постер средний
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США, ОАЕ
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, триллер
В головних ролях
Маріон Котійяр, Метт Деймон, Лоренс Фішбьорн, Джуд Лоу, Гвінет Пелтроу, Кейт Уінслет, Брайан Кренстон, Дженніфер Ель
Режисер
Стівен Содерберг
Сценарій
Скотт Бьорнс
Прокат
З 06 жовтня 2011
Тривалість
106 хв.