Загублене місто

Загублене місто (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Загублене місто» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Затерянный город / Загублене місто

Минуло багато років відтоді, як страшна техногенна катастрофа стерла з лиця Землі ціле місто. Зона навколо міста тепер недоступна для людей. Безліч експедицій в цю місцевість безслідно зникли. Жоден, навіть самий високотехнологічний, спосіб розвідки не дає результату. Лише самотні мародери наважуються відправитися в Зону. До одного з них (Андрій Джеджула) звертається з проханням провести в місто літній чоловік (Сергій Романюк) і жінка (Ірина Новак), яка втратила сім'ю.

Фантастичний трилер «Загублене місто» знятий режисером Віталієм Портухом за сценарієм Марка Греся. Створення картини стало можливим завдяки першому пітчингу Держкіно. Фінансування проекту повністю взяло на себе Міністерство культури України. Зйомки проходили на кіностудії ім. О. Довженка, а також на Західній Україні. Головні ролі довірили досвідченому Сергію Романюку, актрисі театру ім. Лесі Українки Ірині Новак і телеведучому та шоумену Андрію Джеджулі.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2013
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
фантастика, драма, трилер
В головних ролях
Андрій Джеджула, Ірина Новак, Сергій Романюк, Дмитро Лінартович, Костянтин Лінартович
Режисер
Віталій Потрух
Сценарій
Марк Гресь, Віталій Потрух
Прокат
З 01 жовтня 2015 по 08 жовтня 2015
Знижки в будні весь день з:
5 жовтня 2015 р.
Тривалість
98 хв.